Rīcība

Rīcība

Cukura līmeņa stabilizēšana

Droši vien jūs jau zināt, ka vēlamo cukura līmeni asinīs un vēlamo HbA1c rādītāju nosaka ārsts atkarībā no jūsu diabēta gaitas, vecuma un vispārējā veselības stāvokļa. Ja katru dienu fiksēsiet cukura līmeņa rādītājus savā diabēta dienasgrāmatā, tad jūs redzēsiet, vai esat sasniedzis vēlamos rādītājus.

Ja cukura līmenis asinīs mainās regulāri, tad ik dienas pierakstiet, ko ēdat, ko darāt, kādas zāles un kādās devās tās lietojat. Tas viss var palīdzēt ārstam noteikt izmaiņu iemeslu. Pajautājiet ārstam, kad vislabāk mērīt cukura līmeni asinīs.

Rīkojieties, aizpildiet kontrolsarakstu

Vienmēr atcerieties, ka neesat viens. Ja jums ir cukura diabēts, tad ieteicams konsultēties ar ārstu par cukura līmeni asinīs.

Varat izmantot mūsu diabēta kontrolsarakstu, lai iegūtu labāku priekšstatu par cukura līmeņa svārstībām.

Konsultējieties ar savu ārstu

Ja jums bieži un izteikti mainās cukura līmenis asinīs, tad konsultējieties ar savu ārstu. Jūs noteikti rīkosieties pareizi, ja mēģināsiet uzzināt vairāk un izprast cukura līmeņa svārstību iemeslus. Jūs neesat viens.

Izmantojiet mūsu diskusiju ceļvedi, lai apspriestu savas iespējas ar ārstu, kurš varēs jums ieteikt efektīvas korekcijas.